KOSIARKI PCHANE SABO

SABO to jedna z wiodących marek wysokiej jakości kosiarek i produktów do pielęgnacji ogrodu w Europie. Od 1932 roku firma jest zlokalizowana i produkuje kosiarki w Gummersbach w Niemczech, a od 1991 roku jest częścią Deere & Company.

Montaż wszystkich poszczególnych części kosiarki SABO odbywa się na linii produkcyjnej w Gummersbach. Przed montażem poszczególnych komponentów są one dokładnie sprawdzane, aby upewnić się, że spełniają surowe wymagania jakościowe.

Linia COMPACT

Dostępne jako kosiarki spalinowe, akumulatorowe lub elektryczne.

Linia COMPACT jest przeznaczona dla osób ceniących funkcjonalny i zrównoważony design. Klasyczne kosiarki o sprawdzonej jakości SABO zapewniają jeszcze lepszy wygląd trawnika. Najlepiej sprzedające się modele działają doskonale przez dziesięciolecia i są naprawdę trwałe dzięki praktycznemu projektowi, wysokiej jakości materiałom i niezawodnym dostawom części zamiennych. 

Dodatki

1. Mocny silnik z funkcją Ready-Start

2. Praktyczny uchwyt do przenoszenia

3. Solidna aluminiowa obudowa z 15-letnią gwarancją

4. Centralna regulacja wysokości

6. System TurboStar ™

7. Wysokiej jakości jednoczęściowe ostrze tnące

Linia COMFORT

Kiedy chcesz trochę więcej.

Z napędem trakcyjnym i jeszcze większą liczbą opcji wyposażenia. Dostępne jako kosiarki spalinowe, akumulatorowe lub elektryczne.

Chcesz kilka dodatków? W takim razie modele z linii COMFORT są właśnie dla Ciebie. Oferują wiele przydatnych opcji wyposażenia, dzięki czemu możesz skoncentrować się na tym, na czym Ci zależy: na trawniku.

Linia COMFORT jest dla tych, którzy chcą trochę więcej. Dzięki napędowi trakcyjnemu można bez trudu pokonywać duże obszary i zbocza.  Komfortowe kosiarki premium oferują wiele ekskluzywnych opcji wyposażenia oraz, oczywiście, funkcjonalną i trwałą konstrukcję oraz sprawdzoną jakość: Made by SABO.

Zmienny napęd na tylne koła

Koszenie w trudnym terenie? Żaden problem: dołączany napęd na tylne koła naszych kosiarek bezpiecznie przesuwa SABO i projekt koszenia do przodu. W wielu modelach COMFORT LINE można to również dostosować do prędkości chodzenia.

Dodatki

1. Mocny silnik z ReadyStart

2. Praktyczny uchwyt do przenoszenia

3. Solidne aluminiowe podwozie

4. Centralna regulacja wysokości

5. Kierownica z regulacją wysokości

6. Szybkie zwolnienie ułatwiające przechowywanie

7. Natychmiastowy rozruch elektryczny

8. Zmienny napęd na tylne koła

9. Wysokiej jakości jednoczęściowe ostrze tnące

10. System TurboStar ™

Rozruch elektryczny

Dzięki funkcji natychmiastowego rozruchu elektrycznego, możesz uruchomić kosiarkę spalinową SABO za pomocą kluczyka zapłonowego – bez ciągnięcia linki rozrusznika.

Hamulec noża

Na pokładzie SABO 47-K VARIO B i SABO 54-K VARIO B: Po zwolnieniu uchwytu bezpieczeństwa ostrze zatrzymuje się automatycznie. Silnik nadal pracuje – możesz prowadzić kosiarkę, aby opróżnić worek bez żadnego wysiłku.

Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe mogą wykorzystać swoje mocne strony w każdym ogrodzie: małym lub dużym, płaskim lub pochyłym. Dzięki różnorodnemu wyposażeniu każdy znajdzie coś dla siebie. Spalinowe kosiarki do trawy SABO to idealny wybór do ogrodów ze zboczami – w połączeniu z SABO VARIO Drive ułatwiają pracę nawet na terenie o stromym nachyleniu.

W ogrodach z wieloma drzewami kosiarka spalinowa jest również niewątpliwie bardziej praktyczna niż kosiarka przewodowa. Jeśli rzadko kosisz trawnik, warto kupić mocną kosiarkę spalinową z bocznym wyrzutem, która z łatwością poradzi sobie z wysoką trawą.

Czerwone kosiarki SABO posiadają aluminiowe podwozie, producent gwarantuje- oprócz standardowej dwuletniej gwarancji na sprzęt – 15 lat na aluminiowe podwozie (zgodnie z warunkami gwarancji SABO).

Wysoka wydajność – nawet na mokrej trawie dzięki technologii TurboStar ™.

Kosiarki akumulatorowe

Potężny. Cichy. Bez emisji. Najlepsze rezultaty.

Jako specjaliści od trawników wiemy, czego potrzebują nasi klienci w swoich ogrodach. Szukasz prostych i przejrzystych rozwiązań? W takim razie kosiarki akumulatorowe SABO są właśnie dla Ciebie. Są łatwe w obsłudze i imponują wyjątkowym wzorem cięcia i dobrze znaną jakością SABO, łatwością obsługi, trwałością i energooszczędnością. Możesz więc skupić się na tym, co ważne: na trawniku.

Wszystkie modele akumulatorów charakteryzują się niewielką wagą i potężnym źródłem energii. Dzięki temu możesz doświadczyć koszenia trawnika w zupełnie nowy sposób – bez głośnego hałasu silnika i bez kabla, który musisz mieć zawsze w zasięgu wzroku podczas koszenia.

Kosiarki akumulatorowe są idealne do trawników o powierzchni od 250 do 700 metrów kwadratowych – nawet w ogrodach z drzewami, krzewami lub roślinami kwitnącymi, ponieważ nie ma potrzeby noszenia kabla. Idealny dla tych, którzy cenią sobie ciche, lekkie i zwrotne koszenie bez lokalnych emisji. Ekologiczna pielęgnacja trawnika za pomocą akumulatorowych kosiarek SABO, które są dostępne w trzech różnych szerokościach koszenia.

Kosiarki elektryczne

Dla wielu osób ogród jest oazą spokoju.

Dzięki kosiarce elektrycznej SABO pielęgnacja trawnika może być również bardzo relaksująca. Kosiarka elektryczna jest przyjazna dla środowiska, zwrotna i wymaga niewielkiej konserwacji. Poręczne i przyjazne dla środowiska kosiarki elektryczne SABO są dostępne dla szerokiego zakresu zastosowań z szerokością koszenia od 32 cm do 43 cm.

Są szczególnie popularne wśród właścicieli ogrodów z małymi i średnimi trawnikami (do 1000 m²).

Kosiarki elektryczne od wielu lat cieszą się dużą popularnością wśród dbających o środowisko właścicieli ogrodów. Kosiarki elektryczne SABO również oszczędzają Tobie, właścicielowi ogrodu, wiele w zakresie konserwacji i pielęgnacji.

Wymiana filtra powietrza, wymiana oleju czy dolewanie paliwa nie stanowią tutaj problemu. Najbardziej ekologiczną zaletą jest to, że możesz łatwo uzyskać gładkie trawniki za pomocą kosiarki elektrycznej SABO.

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn i narzędzi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.