Opryskiwacze John Deere

SERIA R700i

SKUTECZNOŚĆ I PRECYZJA

Model R700(i) to zwiększona produktywność w kompaktowym formacie. Oferuje takie funkcje jak indywidualne sterowanie dyszami, układ PowrSpray oraz połączenie z systemem transferu zamkniętego pozwolą cieszyć się niezwykłą łatwość użytkowania.

Kompaktowe rozmiary w klasie Premium

Najmniejszy, duży opryskiwacz pełen zaawansowanych funkcji. Szybkie, precyzyjne, wysoce wydajne opryskiwanie sezon po sezonie.

 

PowrSpray™

System pozwala napełnić opryskiwacz nawet w 7 minut** i oferuje precyzję dawkowania na poziomie 98%***.

 

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Napełnianie i płukanie, odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników. Pozwala to zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin.

 

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami przekłada się na miejscową i wydajną aplikację środka ochrony roślin. Sterowany elektronicznie system osiąga swój pełny potencjał, gdy jest używany w połączeniu z PowrSpray™.

 

Solution Command

Pełna kontrola-zarówno z kabiny przy użyciu nowego joysticka, jak i bezpośrednio ze stanowiska operatora. Napełnianie, mieszanie, opryskiwanie i płukanie za pomocą przycisku.

*Skonsultuj się z przedstawicielem w celu uzyskania dodatkowych informacji.


**Pomiar nie uwzględnia etapu zasysania


***Precyzja na poziomie 98% została ustalona na podstawie danych z JDLink, przy wykorzystaniu układu pompy tłokowo-membranowej firmy John Deere, w porównaniu z systemem PowrSpray™ o średnicy złącza 3. Wynik ten oznacza, że w 98% przypadków osiągana jest zadana dawka oprysku.

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.