NAJLEPSZA OFERTA CZEKA NA CIEBIE
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Skonstruowane z myślą o tych, których nie zadowala przeciętność. To bez wątpienia uniwersalne maszyny – do każdego zadania znajdzie się odpowiedni ciągnik 6M. Ich główna cecha to kompaktowe wymiary i duża manewrowość, które są niezbędne w codziennej pracy na gospodarstwie. Nawet z podłączonym ładowaczem ciągniki 6M z krótką ramą utrzymują zaskakująco mały promień skrętu.

Ciągniki nowej serii 6M oferują ponadto:

KOMFORT NAJWYŻSZEJ KLASY

Spodziewaj się najlepszych w życiu wrażeń z jazdy- a to za sprawą zawieszenia niezależnego TLS przedniej osi oraz mechanicznego zawieszenia kabiny.

ZUPEŁNIE NOWĄ KABINĘ

Całkowicie zmodernizowane wnętrze i budowa zewnętrzna-większe niż kiedykolwiek wcześniej przeszklenie oferuje doskonałą widoczność otoczenia, a niższa maska zapewnia niezrównaną widoczność do przodu.

NIEZRÓWNANĄ ŁADOWNOŚĆ

Dzięki maksymalnej ładowności 4,7 t oraz udźwigowi tylnego podnośnika sięgającemu 5,7 t modele 6090M-6140M z łatwością radzą sobie nawet z dużymi ładunkami i największymi narzędziami.

W 100% JOHN DEERE

Silniki, przekładnie oraz cała rama podwozia zostały w całości zaprojektowane, wykonane i przetestowane przez firmę John Deere.

KIEROWANIE BEZ UŻYCIA RĄK

AutoTrac zapobiega powstawaniu kosztownych ominięć i zakładek – a Ty możesz się odprężyć i skupić na innych zadaniach. Teraz dostępny jest również na wyświetlaczu słupka narożnego – brak potrzeby stosowania dodatkowego wyświetlacza.

SOLIDNE I WYDAJNE MASZYNY

Dużo ciężkiej pracy? Oto ciągnik idealny, by ją wykonać. Usługodawcy cenią je także za znakomite właściwości jezdne.

Teraz z AutoPowr

Przekładnia hydromechaniczna AutoPowr zapewnia bezstopniową regulację prędkości i stałe przekazywanie mocy przy prędkościach od 50 m/h do 40 km/h. Utrzymuje wybraną prędkość, automatycznie reagując na zmieniające się obciążenie.

 

Nowa, kompaktowa konsola CommandARM

Lepsze elementy sterujące dają większą kontrolę: Operuj wszystkimi funkcjami przekładni, korzystając z najwyższego stopnia wygody, steruj układem AutoTrac, precyzyjnie ustawiaj prędkość obrotową silnika i steruj tylnym podnośnikiem.

Wybierz najlepszy dla siebie ciągnik John Deere nowej serii 6M. Wyślij formularz już dziś, a my pomożemy w wyborze najbardziej optymalnej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb.

6155M

 • Moc znamionowa 155 KM (114 kW (ECE-R120)
 • Moc maksymalna 172 KM (ECE-R120)
 • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
 • 6,7 t masy z rozstawem osi 2,765 m

WYTRZYMAŁY

WYDAJNY

UNIWERSALNY

6195M

 • Moc znamionowa 195 KM (143 kW) (ECE-R120)
 • Moc maksymalna 216 KM (ECE-R120)
 • Silnik 6,8 l, 6-cylindrowy
 • 7,5 t masy z rozstawem osi 2,8 m

WIELOZADANIOWY

SIŁA I MOC

PORADZI SOBIE Z NAJTRUDNIEJSZYMI ZADANIAMI

6120M

 • Moc znamionowa 120 KM (88 kW) (ECE-R120)
 • Moc maksymalna z IPM 145 KM (107 kW) (ECE-R120) 
 • Silnik 4,5 l, 4-cylindrowy
 • 5,7 t masy z rozstawem osi 2,4 m

IDEALNY DO PRACY Z ŁADOWACZEM

MAŁY PROMIEŃ SKRĘTU

NAJLEPSZA ŁADOWNOŚĆ W SWOJEJ KLASIE

Facebook
YouTube
Instagram