KOSIARKI JOHN DEERE Z 10 RATAMI PO 0%

Chcesz, aby Twój trawnik był piękny i zadbany, ale budżet sprawia kłopot? Teraz to możliwe dzięki naszej wyjątkowej promocji!

Kup teraz kosiarkę John Deere i skorzystaj z 10 rat po 0%!

Oferta dotyczy wybranych kosiarek John Deere:

  • kosiarek samojezdnych serii X100, X300, X500
  • kosiarek Ztrak serii Z300 i Z500

W atrakcyjnym programie ratalnym kupisz kosiarkę bez odsetek i opłaty przygotowawczej. Co więcej, masz możliwość bezpłatnego odroczenia spłaty pierwszej raty nawet o pół roku!

Promocja trwa do 31 maja 2024 r.

W Agro-Efekt mamy właściwą maszynę do każdego trawnika

Właścicielom domu największą przyjemność sprawia stworzenie czegoś własnego. Zrealizowanie wizji, która zakiełkowała w ich wyobraźni.
Ale jak wiadomo, bez pracy nie ma kołaczy. Piękny trawnik i ogród nie powstają z dnia na dzień.

Kosiarki samojezdne John Deere zarówno większe, jak i mniejsze, łączą w sobie wytrzymałość i niezawodność z prostotą i wygodą obsługi oraz kierowania. Cechuje je potwierdzona w praktyce oszczędność czasu. Grunt, to dobrze wybrać kosiarkę- odpowiednią do swoich potrzeb.

Korzystając z właściwych narzędzi praca w ogrodzie jest czystą przyjemnością i zajmuje niewiele czasu. Wszystkie nasze kosiarki do trawników i kosiarki o zerowym promieniu skrętu mają swoje specyficzne zalety. Chcąc dokonać optymalnego wyboru trzeba zagłębić się w szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych maszyn. Zachęcamy także do kontaktu z nami – chętnie pomożemy tel. 506 603 681

WYBIERZ TEMAT

KOSIARKI
SAMOJEZDNE

ROBOTY KOSZĄCE
ROBOMOW

NARZĘDZIA AKUMULATOROWE
MILWAUKEE

KOSIARKI
I AKCESORIA SEGWAY

KOSIARKI
PCHANE SABO

CIĄGNIKI
KOMPAKTOWE

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn i narzędzi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.