Opryskiwacze John Deere

SERIA R41 40i/50i

WIEKSZY KOMFORT, DOSKONAŁE OSIĄGI

Budujemy modele 40i/50i serii R41, abyś mógł pracować lepiej. Dowiedz się, jak połączenie niezrównanej jakości prowadzenia belki opryskowej, precyzji oprysku oraz nowego poziomu komfortu operatora i intuicyjnego sterowania maszyną sprawia, że oprysk jest bardziej opłacalny.

TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

Czujniki przeznaczone do pracy w trybie hybrydowym pomagają ustawić belkę opryskową prawidłowo w każdym momencie – utrzymuje stałą wysokość oprysku, zwiększenie prędkości, zmniejszenie przechyłu.

 

PowrSpray™

PowerSpray™ w R900i oferuje wyjątkowy, 2-obwodowy system zapewniający szybsze napełnianie, większą dokładność, intensywne mieszanie oraz szybkie i skuteczne płukanie. System błyskawicznie reaguje na zmiany prędkości lub sekcji, eliminując problem zbyt dużego lub zbyt małego dawkowania.

 

Większa kabina z myślą o Tobie

Nieograniczona widoczność, nowy poziom komfortu i udogodnień w kabinie. Kabina kategorii IV daje Ci przestrzeń do swobodnej pracy, możliwość swobodnej jazdy za sprawą zawieszenia kół XtraFlex oraz sterowanie za pomocą CommandARM.

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.