Seria T Żniwa w rekordowo krótkim czasie

Do 10% większa wydajność dzięki specjalnej konstrukcji bębna separującego Tangential Plus

Wysokowydajny przyrząd żniwny

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę przyrządów żniwnych, umożliwiającą dobranie idealnego rozwiązania do zbieranych upraw i używanego kombajnu. 700X to doskonały przyrząd żniwny dla osób, które wykonują zbiór różnych upraw, czas przystosowania do zbioru innych roślin to poniżej 3 minuty, a poza tym nie trzeba stosować żadnych innych narzędzi.

 

Duża powierzchnia aktywnej separacji

Unikalny wielobębnowy układ młócący z uprawą przepływającą nad bębnem nasiębiernym zapewnia równomierny przepływ upraw bez ostrych zakrętów i nagłych zmian kierunku. To dzięki temu można cieszyć się doskonałą jakością ziarna i słomy.

 

Komfort, który ułatwia pracę

Witamy w jednym z najwydajniejszych i najwygodniejszych miejsc pracy. Kabina w wersji Premium należy do najcichszych na rynku dzięki wytłumieniu hałasu do zaledwie 71 dB(A). Całkowita kubatura przestronnej kabiny w modelach serii T  wynosi 3,30 m³. Wyróżnia się całym mnóstwem sprytnych szczegółów, które zwiększają wydajność.

Zbiór precyzyjny

System AutoTrac, bazujący na sygnałach satelitarnych i umożliwiający prowadzenie maszyny bez użycia rąk, pozwala przy każdym przejeździe wykorzystać pełną szerokość koszenia zespołu żniwnego. W przypadku wielu maszyn pracujących na polu linie naprowadzenia AutoTrac mogą być współdzielone między maszynami, aby kombajny mogły kosić pełną szerokością zespołu żniwnego.

 

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.