Kompaktowe ciągniki marki John Deere — specjaliści od rozmaitych zadań

Niezależnie od wybranego kompaktowego ciągnika wszystkie modele marki John Deere mają jedną wspólną cechę: szczytową wydajność. Mały ciągnik może pracować w najróżniejszych warunkach — w gospodarstwie rolnym, jako ciągnik do obsługi terenów miejskich lub w stodole. Dzięki takim opcjom jak silniki o wysokim momencie obrotowym, automatyczna przekładnia dwupedałowa, w pełni zintegrowane kabiny, ładowarka czołowa i adapter koszący nie ma zadania, któremu mini ciągnik John Deere nie podoła. 

Kabina

Kompaktowy ciągnik John Deere z kabiną cechuje się znakomitą widocznością i kompaktową konstrukcją, znacznie zwiększając bezpieczeństwo pracy w pobliżu drzew i innych przeszkód. Wyposażenie kabiny obejmuje komfortowy fotel, duże drzwi i zintegrowane oświetlenie robocze.

Ładowacze

Ładowacze czołowe John Deere do mini ciągników są przeznaczone do idealnej pracy z układem hydraulicznym. Ładowacze serii R zapewniają najwyższą wydajność i wygodę dzięki systemowi montażu Quik-Park z wbudowaną pozycją (blokadą) parkingową. Modele 120R, 220R, 300E i 400R są wyposażone w system samopoziomowania mechanicznego, który maksymalizuje produktywność pracy.

Adapter koszący AutoConnect™

Adapter koszący John Deere AutoConnect™ do naszego kompaktowego ciągnika użytkowego można podłączyć w ciągu sekund, oszczędzając czas przy każdym koszeniu. Adapter i wał napędowy zaczepiają się automatycznie, kiedy nad nimi przejedziesz. Po skończonej pracy wystarczy cofnąć przez adapter, aby go odłączyć — wszystko z fotela operatora.

Zbiorniki na trawę

Ulepsz swój kompaktowy ciągnik, dodając do niego układ gromadzenia materiału. Wydajny wentylator wspomagający zapewnia wspaniałe efekty sezon za sezonem.

Podnośnik i zaczep holowniczy

Duży wybór praktycznych i mocnych zaczepów holowniczych z podnośnikiem, zarówno do montażu z przodu, jak i z tyłu, zwiększa wszechstronność małego ciągnika.

Zestawy do montażu u klienta

Dzięki licznym zestawom do montażu u klienta mini ciągnik może być jeszcze bardziej wszechstronny.

Seria 1

Jeden ciągnik, wiele możliwości

Idealne do koszenia, załadunku, orki i wielu innych zadań. Ciągniki kompaktowe z serii 1 mogą pracować wszędzie —  w firmach dbających o ogrody / gospodarki komunalnej czy w utrzymaniu dużej posiadłości.

Agregat koszący AutoConnect™

Agregat koszący John Deere AutoConnect™ można podłączyć w ciągu sekund, oszczędzając czas przy każdym koszeniu. Agregat i wał napędowy zaczepiają się automatycznie, kiedy nad nimi przejedziesz. Po skończonej pracy wystarczy cofnąć przez agregat, aby go odłączyć — wszystko z fotela operatora.

Łatwo podnoszona maska

Model 1026R jest teraz wyposażony w łatwo podnoszoną maskę ze standardowymi podwójnymi amortyzatorami gazowymi. Wystarczy przestawić zatrzask, aby uzyskać obszerny dostęp do przedziału silnikowego.

Pochylona kierownica

Pochylona kierownica pozwala trzymać ręce w naturalnej pozycji, zmniejszając zmęczenie.

Zbiorniki na trawę

Ulepsz swój kompaktowy ciągnik, dodając do niego system zbierania trawy. Wydajny wentylator wspomagający zapewnia wspaniałe efekty przez wiele sezonów.

Jakość

Ciągniki z serii 1R mają zwolnice z kołami zębatymi czołowymi zwiększającymi trwałość oraz mokre hamulce tarczowe gwarantujące prawdziwą skuteczność hamowania.

Kabina — seria 1 i 2

Przestronna i dobrze wyposażona, z komfortowym fotelem obitym tkaniną, dużymi drzwiami i zintegrowanym oświetleniem roboczym — doskonała widoczność, kompaktowa konstrukcja.

Seria 2

Wielozadaniowość może być łatwiejsza

Choć z łatwością mieszczą się w garażu czy w ciasnych przejściach, ciągniki serii 2 posiadają cechy „dużych ciągników”, które powinny umożliwić wykonanie każdego zadania niezależnie od tego, czy zajmujesz się kształtowaniem krajobrazu, terenami miejskimi, czy też jesteś właścicielem dużego gospodarstwa.

Agregat koszący AutoConnect™

Agregat koszący John Deere AutoConnect™ można podłączyć w ciągu sekund, oszczędzając czas przy każdym koszeniu. Agregat i wał napędowy zaczepiają się automatycznie, kiedy nad nimi przejedziesz. Po skończonej pracy wystarczy cofnąć przez agregat, aby go odłączyć — wszystko z fotela operatora.

Możesz mieć to wszystko

Dlaczego masz iść na kompromis? Nasze wszechstronne ciągniki z serii 2R są łatwe w obsłudze i manewrowaniu, ale zapewniają również stabilność godną dużych maszyn i niezawodność, jakiej można oczekiwać od marki John Deere. Chłodzone cieczą silniki Diesla dostarczają wysoką moc i prędkość, podczas gdy wzmocnione osie, napęd na 4 koła i tylny TUZ kategorii 1 są idealne do ciężkiej pracy. Lepsza widoczność i łatwość zmiany osprzętu przyczyniają się do jeszcze większej wydajności.

Wygodna kabina

Doskonała widoczność i niezwykle wygodny fotel z pneumatyczną amortyzacją w tej opcji kabiny pozwala zachować produktywność we wszystkich warunkach pogodowych.

Koszenie pod kontrolą

Modele 2032R / 2038R są wyposażone w funkcję elektronicznego sterowania wysokością cięcia: szybka i dokładna regulacja agregatu koszącego, prezentowana na wyświetlaczu operatora.

3-punktowy przedni podnośnik

Kompaktowe i wydajne ciągniki 2032R/2038R są wyposażone w elektryczny zawór blokowania uruchamiany łatwo przez operatora, który zabezpiecza układ na czas transportu.

Auto-throttle/eThrottle

Opcjonalny układ auto-throttle w modelu 2026R i standardowy eThrottle w modelach 2032R i 2038R umożliwiają automatyczne zwiększanie lub zmniejszanie prędkości silnika po naciśnięciu jednego z pedałów Twin Touch™. Zwiększa to oszczędność paliwa i umożliwia trzymanie obu rąk na kierownicy oraz zachowanie pełnej kontroli nad maszyną za pomocą stóp.

Seria 3

Jeden ciągnik do setek zadań

Budowanie, koszenie, kopanie, spulchnianie — od świtu do zmierzchu — wszystko to w ciągu jednego dnia pracy. Właśnie dlatego kompaktowe ciągniki użytkowe z serii 3 cechują się najwyższą jakością pod każdym względem, praktycznie od kół po dach.

Uniwersalne maszyny

Seria ciągników 3E obejmuje modele o większej mocy i liczbie funkcji niż w przypadku wszystkich innych ciągników standardowych tej klasy. Łączą one prostotę i łatwość obsługi z takimi funkcjami jak pedały Twin Touch i wspomaganie układu kierowniczego.

Zwinny i wydajny

Nawet ze zamontowaną ładowaczem czołowym model 3038E jest niezwykle zwrotny w ciasnych miejscach i ograniczonych przestrzeniach.

Łatwo podnoszona maska

Model 3038E ma teraz łatwo podnoszoną maskę z dwoma siłownikami gazowymi w standardzie. Wystarczy przestawić zatrzask, aby uzyskać obszerny dostęp do przedziału silnikowego.

Łatwe wsiadanie i wysiadanie

Wsiadanie i wysiadanie jest łatwe i bezpieczne dzięki zastosowaniu stopnia z lewej strony i prostego, niczym nie przesłoniętego podestu o powierzchni antypoślizgowej.

Zarządzanie mocą

Ciągniki z serii 3R zawierają w standardzie wiele zaawansowanych funkcji: napęd na cztery koła, cyfrowy system śledzenia wydajności i LoadMatch™.

Maksymalna wydajność pracy

Dopasuj wydajność ciągnika z serii 3R do danego zadania dzięki funkcji eHydro™, naszej 3-zakresowej elektronicznej przekładni z pedałami Twin Touch™:

 • LoadMatch™: dostosowuje prędkość jazdy do obciążenia silnika w celu uzyskania maksymalnej wydajności bez ryzyka zgaśnięcia silnika.
 • MotionMatch: błyskawicznie dostosowuje reakcję przekładni podczas podjeżdżania do przodu i do tyłu, zwłaszcza gdy używany jest ładowacz.
 • SpeedMatch™: ustawia zadaną prędkość jazdy ze skokiem 0,1 km/h podczas aeracji/oprysku lub podczas prac na ograniczonej przestrzeni.
 • Tempomat: ustaw prędkość jazdy i utrzymuj zadaną, tak jak w samochodzie.

Seria 4

Małe rośnie w siłę

Przedstawiamy całkiem nowe serie 4M i 4R — wzbogacone o najnowocześniejszą technologię i wiodące w branży funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Wystarczy jedno spojrzenie – od razu widać, dlaczego rodzina 4 jest naprawdę nową królową kompaktów.

Przekładnie planetarne

Zastosowano takie same układy zwolnic, jakie stanowią wyposażenie większych ciągników. Dzięki temu następuje poprawa niezawodności poprzez rozłożenie obciążenia na trzy koła zębate.

PowrReverserTM

Przekładnia PowrReverser™ jest idealnym rozwiązaniem do pracy z ładowaczem. Wystarczy przesunąć dźwignię, aby płynnie przełączyć kierunek jazdy — bez załączania sprzęgła.

Wyższa moc, mniejsza emisja spalin

Mocny 4-cylindrowy silnik wysokoprężny jest w pełni zgodny z bieżącymi standardami emisji Stage V. Charakteryzuje go wysoki moment obrotowy i cichy rozruch. Najważniejsze zalety to system bezpośredniego wtrysku paliwa do szybkiego rozruchu w niskich temperaturach oraz filtr cząstek stałych ograniczający emisję zanieczyszczeń.

Joystick z trzecią funkcją w wyposażeniu podstawowym

Ergonomicznie zlokalizowany zintegrowany joystick zapewnia maksymalną kontrolę i wygodę podczas sterowania osprzętem zamontowanym z przodu lub na środku. Zawiera również zintegrowaną obsługę trzeciej funkcji, która idealnie sprawdza się w przypadku osprzętu takiego jak wielofunkcyjny czerpak itp. Czwarta i piąta funkcja mają niezależne sterowanie, zapewniając dodatkową wszechstronność.

eSCV — elektryczne gniazdo montowane pośrodku

Elektrohydrauliczny system SCV zapewnia łatwe, precyzyjne sterowanie funkcjami hydraulicznymi montowanymi pośrodku/z przodu. Regulowane ustawienie prędkości umożliwia dostosowanie elektronicznego sterowania joystickiem do konkretnych zastosowań, a przyciski „3. funkcji” zwiększają elastyczność w szerokim zakresie zadań.

Mocny układ hydrauliczny

Duże pompy hydrauliczne zapewniają elastyczne sterowanie, szybkie cykle ładowania i bezproblemową pracę. Można nawet zaaplikować dodatkowy nacisk na TUZ podczas wykonywania odwiertów pod słupy.

  Zestaw docisku

  Opcjonalny zestaw docisku TUZ zapewnia dodatkowe 226,8 kg docisku, które można zaaplikować na dolne ramiona TUZ w celu docisku osprzętu do twardego, zbitego gruntu. Jest to szczególnie przydatne podczas wykonywania dołów pod słupy, przy orce i pracy ze zgarniaczem tylnym.

  Pojedyncze hamulce kół

  Przyczyniają się do zwiększenia przyczepności nawet w bardzo trudnych warunkach i umożliwiają ciaśniejsze zakręcanie.

  Maksymalna wydajność pracy

  Dopasuj wydajność ciągnika z serii 4R do danego zadania dzięki funkcji eHydro™, naszej 3-zakresowej elektronicznej przekładni z pedałami Twin Touch™:

    • LoadMatch™: dostosowuje prędkość jazdy do obciążenia silnika w celu uzyskania maksymalnej wydajności bez ryzyka zgaśnięcia silnika.
    • MotionMatch: błyskawicznie dostosowuje reakcję przekładni podczas podjeżdżania do przodu i do tyłu, zwłaszcza gdy używany jest ładowacz.
    • SpeedMatch™: ustawia zadaną prędkość jazdy ze skokiem 0,1 km/h podczas aeracji/oprysku lub podczas prac na ograniczonej przestrzeni.
    • Tempomat: ustaw prędkość jazdy i utrzymuj zadaną, tak jak w samochodzie.

  Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

  Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn i narzędzi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

  Facebook
  YouTube
  Instagram
  Tiktok

  Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

  Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.