Opryskiwacze John Deere

SERIA M900(i)

WYDAJNE, INTUICYJNE I ŁATWE W OBSŁUDZE

Opryskiwacze z serii M900(i) zapewniają precyzyjną aplikację. Trzy rozmiary zbiornika o pojemności od 4400 do 6200, opcje podwójnie lub potrójnie składanej belki opryskowej o długości od 24 do 40 metrów. Idealny wybór do upraw drobnoziarnistych takich jak pszenica, jęczmień.

TwinSelect

Wymiana dysz zależnie od warunków atmosferycznych lub przejście z oprysku środkami ochrony roślin na nawozy jest bardzo proste – wystarczy nacisnąć przycisk w TwinSelect.

 

Proste sterowanie ręczne

Niewielkie ryzyko awarii oraz potrzeb w zakresie konserwacji. Ręczne zawory są proste i niezawodne.

 

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Napełnianie i płukanie odbywa, się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników, co pozwala zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin.

 

Rozstaw dysz co 25 cm

Dzięki takiemu rozstawowi można obniżyć wysokość belki, aby zmniejszyć znoszenie, bez uszczerbku dla spectrum kropli. Dodatkowo zachowujemy drobną wielkość kropli i maksymalnie zminimalizowanie znoszenia.

 

TerrainControl™ Pro i TerrainCommand™ Pro

Czujniki przeznaczone do pracy w trybie hybrydowym pomagają ustawić belkę opryskową prawidłowo w każdym momencie-utrzymuje stałą wysokość oprysku, zwiększenie prędkości, zmniejszenie przechyłu.

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.