Maksymalne osiągi

Wydajność ponad 100 ton na godzinę. Mniej niż 1% strat ziarna. Duża moc to nie wszystko. Tajemnicą jest wydajna konstrukcja. Wyposażony w najszerszy kanał przepływu masy spośród wszystkich kombajnów dostępnych na rynku model X9 zapewnia wyjątkowo niskie zapotrzebowanie na moc podczas omłotu, separacji i czyszczenia.

 

Najdłuższy czas sprawności operacyjnej

Kompleksowe wsparcie posprzedażowe Agro-Efekt oferuje zdalne monitorowanie za pomocą narzędzia Expert Alerts, które identyfikuje potencjalne awarie jeszcze przed ich wystąpieniem.

 

Najwyższy komfort

X9 to jak dotąd nasz najbardziej komfortowy kombajn. Ma najbardziej luksusową i najcichszą kabinę, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy. Logicznie zaprojektowane systemy sterowania zbiorami z intuicyjnymi ekranami dotykowymi, które można dostosować do indywidualnych preferencji. Ponadto zautomatyzowane sterowanie pozwala zoptymalizować wydajność i kontrolować cały zbiór.

Doskonałe zarządzanie

Kombajn X9 to cyfrowy system do prowadzenia zbiorów. Aplikacje mobilne i bezprzewodowy transfer danych zapewniają bezprecedensową kontrolę nad pracą. Platforma John Deere Operations Center, dostępna za pośrednictwem dowolnego urządzenia, bezpiecznie przechowuje wszystkie dane dotyczące zbiorów. Otwarta na sieć niezależnych dostawców oprogramowania może usprawnić podejmowanie decyzji agronomicznych, zapewniając większe zbiory i wyższą dochodowość na dłuższą metę.

 

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.