JESTEŚ ZAINTERESOWANY KOMBAJNEM Z TEJ SERII?
WYPEŁNIJ FORMULARZ

Najpopularniejszy kombajn na świecie

Po zapoznaniu się z dostępną w serii S gamą rozwiązań do automatyzacji zbioru nie dziwi fakt, że kombajny tej serii cieszą się największą popularnością na świecie, a ich sprzedaż wyprzedza wszystkie inne modele. Dzięki prostej konfiguracji nawet niedoświadczony operator może osiągnąć wydajność pracy godną mistrzów.

 

Funkcje optymalizujące wydajność

Badania przeprowadzone wśród szerokiego grona operatorów kombajnów wykazały, że wykorzystanie dostępnej wydajności może wzrosnąć średnio nawet o 20%*. Dzięki narzędziom do automatycznej optymalizacji kombajnu dostępnym w serii S można mieć pewność takiej poprawy o 20% niezależnie od tego, kto siedzi w fotelu operatora.

 

Poniżej 1% uszkodzonych ziaren

Rozwiązanie z jednym rotorem stosowane w serii S daje znacznie lepsze wyniki w porównaniu do systemów hybrydowych i innych, bardziej tradycyjnych. Plon kilkakrotnie przechodzi przez obszar omłotu, co odróżnia to rozwiązanie od stycznego systemu omłotu. Ziarno oddziela się od plew pod wpływem łagodnego, lecz bardzo skutecznego tarcia. Efekt ten minimalizuje niebezpieczeństwo uszkodzenia ziarna.

Ultraniskie koszty konserwacji

Seria S została zaprojektowana pod kątem minimalnych wymagań w zakresie konserwacji i serwisowania. Konstrukcja mechaniczna modelu S700 jest prostsza i ma mniejsze wymagania pod względem konserwacji w porównaniu z rozwiązaniami stosowanymi w innych kombajnach, zmniejszając nawet o 40% koszty wymiany części eksploatacyjnych.**

* Na podstawie ‘dlz agrarmagazin’ 6/2017

** „Bauernblatt SH/HH”, 10 sierpnia 2019 r., www.bauernblatt.com

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok