Opryskiwacze John Deere

SERIA R900i

SKONSTRUOWANE SPECJALNIE DLA CIEBIE

Opryskiwacze z serii R900i są bardzo wydajne i posiadają wszystkie niezbędne innowacyjne funkcje. Opcje podwójnie lub potrójnie składanej belki opryskowej o długości od 24 do 40 metrów i obsługa ISOBUS w zestawie ponadto cztery rozmiary zbiornika o pojemności od 4400 do 7500 litrów. Opryskiwacze tej serii gwarantują najwyższą wydajność w uprawach rzędowych o wysokiej wartości (ziemniaki, buraki cukrowe).

PowrSpray™

PowrSpray™ w R900i oferuje wyjątkowy, 2-obwodowy system zapewniający szybsze napełnianie, większą dokładność, intensywne mieszanie oraz szybkie i skuteczne płukanie. System błyskawicznie reaguje na zmiany prędkości lub sekcji, eliminując problem zbyt dużego lub zbyt małego dawkowania.

 

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami przekłada się na miejscową i wydajną aplikację środka ochrony roślin. Sterowany elektronicznie system osiąga swój pełny potencjał, gdy jest używany w połączeniu z PowrSpray™.

 

Rozstaw dysz co 25 cm

Dzięki takiemu rozstawowi można obniżyć wysokość belki, aby zmniejszyć znoszenie, bez uszczerbku dla spectrum kropli. Dodatkowo zachowujemy drobną wielkość kropli i maksymalnie zminimalizowanie znoszenia.

 

TwinSelect

Wymiana dysz zależnie od warunków atmosferycznych lub przejście z oprysku środkami ochrony roślin na nawozy jest bardzo proste – wystarczy nacisnąć przycisk w TwinSelect.

 

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Napełnianie i płukanie, odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników. Pozwala to zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin.

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.