Opryskiwacze John Deere

SERIA R900i

SKONSTRUOWANE SPECJALNIE DLA CIEBIE

Opryskiwacze z serii R900i są bardzo wydajne i posiadają wszystkie niezbędne innowacyjne funkcje. Opcje podwójnie lub potrójnie składanej belki opryskowej o długości od 24 do 40 metrów i obsługa ISOBUS w zestawie ponadto cztery rozmiary zbiornika o pojemności od 4400 do 7500 litrów. Opryskiwacze tej serii gwarantują najwyższą wydajność w uprawach rzędowych o wysokiej wartości (ziemniaki, buraki cukrowe).

PowrSpray™

PowrSpray™ w R900i oferuje wyjątkowy, 2-obwodowy system zapewniający szybsze napełnianie, większą dokładność, intensywne mieszanie oraz szybkie i skuteczne płukanie. System błyskawicznie reaguje na zmiany prędkości lub sekcji, eliminując problem zbyt dużego lub zbyt małego dawkowania.

 

Indywidualne sterowanie dyszami

Indywidualne sterowanie dyszami przekłada się na miejscową i wydajną aplikację środka ochrony roślin. Sterowany elektronicznie system osiąga swój pełny potencjał, gdy jest używany w połączeniu z PowrSpray™.

 

Rozstaw dysz co 25 cm

Dzięki takiemu rozstawowi można obniżyć wysokość belki, aby zmniejszyć znoszenie, bez uszczerbku dla spectrum kropli. Dodatkowo zachowujemy drobną wielkość kropli i maksymalnie zminimalizowanie znoszenia.

 

TwinSelect

Wymiana dysz zależnie od warunków atmosferycznych lub przejście z oprysku środkami ochrony roślin na nawozy jest bardzo proste – wystarczy nacisnąć przycisk w TwinSelect.

 

Podłączenie do systemu zamkniętego obiegu

Napełnianie i płukanie, odbywa się poprzez bezpośrednie podłączenie odpowiednich pojemników. Pozwala to zupełnie uniknąć kontaktu ze środkami ochrony roślin.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Zapraszamy!

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok