Pojazdy użytkowe Gator

Poczuj różnicę

Nieutwardzone drogi pełne błota… niewiarygodnie strome zbocza… rozruch w bardzo niskich temperaturach… pojazdy Gator firmy John Deere rok po roku udowadniają, że są nie tylko trwałe i niezawodne ale również, że mogą dotrzeć praktycznie wszędzie. Z ilością ponad 500 000 wyprodukowanych sztuk, jak żadne inne zyskały reputację wytrzymałych pojazdów wysokiej jakości. Prowadzenie ich to doskonała zabawa. Są bardzo praktyczne w użyciu. Nigdzie nie znajdziesz szerszej gamy pojazdów użytkowych zbudowanych i dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Przejedź się Gatorem. Poczuj różnicę!

POJAZDY GATOR MOGĄ WIĘCEJ

Nasze pojazdy użytkowe mają mnóstwo wspaniałych funkcji.

W TEREN WE TRZECH

Trzyosobowe siedzenie zapewnia wygodę podczas jazdy w terenie. Jest przechylane, umożliwiając dostęp do znajdującego się pod nim schowka.

CICHA KABINA

Dźwiękoszczelność jest tak dobra, że poczujesz się jak w samochodzie, a nie w pojeździe użytkowym. Nie trzeba już krzyczeć podczas jazdy!

MOCNA WCIĄGARKA

Całe oprzewodowanie kabiny dla opcjonalnej wciągarki jest zainstalowane fabrycznie i przygotowane do użycia – nie zajmujemy się wiązkami.

OPCJA PEŁNEGO NAPĘDU 4WD

Kiedy jazda staje się coraz trudniejsza, system zapewnia przyczepność i kontrolę potrzebne do pokonania nierównego terenu.

ŁATWO WEJŚĆ, ŁATWO WYJŚĆ

Całkowicie regulowany fotel i kierownica ułatwiają wsiadanie oraz wysiadanie nawet przy pracy z pełnym osprzętem.

OTWIERANA SZYBA PRZEDNIA

Można podziwiać wspaniałe widoki z wnętrza kabiny lub po prostu wpuścić do środka promienie słoneczne.

ZAMKNIĘTA KABINA

W kabinie odpornej na warunki atmosferyczne jest bezpiecznie i sucho przez cały rok. W standardzie jest nawet nagrzewnica.

SKRZYNIA ŁADUNKOWA

Tylko jedna ręka jest potrzebna do zwolnienia zatrzasku i złożenia tylnej klapy do 90° lub rozłożenia do pełnych 150°.

Pojazdy użytkowe crossover

Wybierz się na przejażdżkę Twojego życia w pojeździe Gator XUV! Na drodze lub poza nią jazda nim jest niezwykle przyjemna, a sam pojazd jest w pełni wyposażony zarówno pod kątem bezpieczeństwa jak i stałej wydajności pracy.

Co prawda nie masz wpływu na pogodę, ale możesz zapewnić sobie komfortowe środowisko pracy.
Ogrzewanie i klimatyzacja — te udogodnienia są dostępne w maszynach XUV865M oraz XUV835M, aby zapewnić Ci większy komfort i bezpieczeństwo niezależnie od pogody.

Dzięki czterem regulowanym nawiewom w desce rozdzielczej i trzem prędkościom wentylatora wydajny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) utrzymuje idealną temperaturę przez cały rok. Elementy sterowania, przypominające stosowane w samochodach i umieszczone w środkowej części deski rozdzielczej, są łatwe i wygodne w użyciu dla operatora i pasażerów.

Temperaturę zmienia się za pomocą poręcznego pokrętła do regulacji temperatury: w prawo cieplej, w lewo chłodniej.

Cztery efektywne tryby przepływu powietrza (nawiewy w dece rozdzielczej, nawiewy w dece rozdzielczej i w podłodze, nawiewy na szybę przednią, nawiewy na szybę przednią i w podłodze) zapewniają stały przepływ powietrza niezależnie od włączenia sprężarki systemu HVAC.

Nawiewy na przednią szybę, umieszczone w górnej części deski rozdzielczej, zapewniają efektywny przepływ powietrza i szybkie odszranianie.

Wygodny przycisk włączania/wyłączania sprężarki systemu HVAC umożliwia włączanie i wyłączanie klimatyzacji jednym naciśnięciem.

Twoja nowa maszyna rolnicza czeka na Ciebie!

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy odkryli już zalety naszych maszyn i narzędzi. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją drogę do większej efektywności pracy w swoim gospodarstwie.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok

Jesteś zainteresowany maszyną rolniczą?

Zostaw kontakt, a my odezwiemy się do Ciebie.