Finansowanie z ratą balonową – kiedy szukasz jak najniższej raty w trakcie użytkowania kombajnu:

  • w programie z ratą balonową wpłacasz 25% wkładu własnego
  • nowy kombajn lub ciągnik możesz finansować do 5 lat
  • pracując przez ten okres kombajnem lub ciągnikiem płacisz niskie raty
  • na koniec spłaty pożyczki pozostaje rata balonowa: spłacasz ją i kombajn/ciągnik jest Twój lub ustalasz ze swoim Dealerem możliwość odbioru maszyny w ramach częściowego rozliczenia za kolejny nowy kombajn/ciągnik

Jesteś zainteresowany/a? Zapraszamy do kontaktu!

KORZYSTAJ Z NISKICH RAT W TRAKCIE UŻYTKOWANIA KOMBAJNU

6155M

już za

1720 zł

miesięcznie*

8R410

już za

4557 zł

miesięcznie**

T660i

już za

5517 zł

miesięcznie***

  * Kalkulacja wysokości raty jest orientacyjna i dotyczy wariantu finansowania w formie pożyczki z ratą balonową 40% na koniec obowiązywania umowy. Kalkulacja raty przy założeniu zakupu John Deere 6155M z PowerGard Protection Plus, dla okresu 60 miesięcy, wpłatą własną 40%, spłatą w harmonogramie miesięcznym i przy założonej wartości ofertowej sprzętu 400 00 zł.

** Kalkulacja wysokości raty jest orientacyjna i dotyczy wariantu finansowania w formie pożyczki z ratą balonową 40% na koniec obowiązywania umowy. Kalkulacja raty przy założeniu zakupu John Deere 8R410 z PowerGard Protection Plus, dla okresu 60 miesięcy, wpłatą własną 40%, spłatą w harmonogramie miesięcznym i przy założonej wartości ofertowej sprzętu 1 000 050 zł.

*** Kalkulacja wysokości raty jest orientacyjna i dotyczy wariantu finansowania w formie pożyczki z ratą balonową 40% na koniec obowiązywania umowy. Kalkulacja raty przy założeniu zakupu John Deere T660 z PowerGard Protection Plus, dla okresu 60 miesięcy, wpłatą własną 40%, spłatą w harmonogramie miesięcznym i przy założonej wartości ofertowej sprzętu 1 250 000 zł.

Facebook
YouTube
Instagram
Tiktok